TEKENAARS en AUTEURS - 2017

Op het 19e Kamper Stripspektakel kun je de volgende tekenaars en auteurs tegenkomen.
De lijst is nog niet definitief. En een aantal zijn nog onder voorbehoud.
Laatst bijgewerkt: 17 augustus 2017

 
  • Aimée de Jongh  (Snippers)
  • Andrée Schneider  (Fantasy/SciFi illustrator,conceptartist, comicartist)
  • Bart Cassauwers (mede-scenarist 'Alexander De Grote')
  • Bart Proost (tekenaar en mede-scenarist 'Alexander De Grote' en 'Alleen op de Wereld')
  • Bert Dijkink   (Het geheim van de Kreeft)
  • Boy Akkerman
  • Caroline van der Lee
  • D' Auwe (o.a. Knokke - Heist gestript/Rooie Oortjes)
  • Daniël van den Broek
  • Dimitry Yakhovsky, tekenaar uit Wit-Rusland. Zie www.entaroart.com
  • Diniezfantasyart (Dinie de Zeeuw).
  • Eric de Rop    (o.a. Bessy/Jerom/ De Geuzen/Familie Snoek/Kapoen)
  • Eric Heuvel   (o.a. January Jones/Bud Broadway/ De Ontdekking)
  • Frank Jonker   (scenario’s voor diverse stripseries)
  • Frans Le Roux  (o.a. puzzels/cartoons)
  • Gerard Leever
  • Hans Harleman  (cartoons)
  • Hans van Oudenaarden
  • Hennie Vaessen  (o.a. Slag om Arnhem//Kaiser Wilhelm)   
  • Herman Roozen  (Opa/scenario’s voor diverse stripseries)
  • Ivan Adriaenssens-  (o.a.  Orphanimo!/ Elsie en Mairi/ Afspraak in Nieuwpoort)
  • Jesse van Muylwijck  (De Rechter)
  • Jessica Raes (Tekenaar van o.a.: Ina en Ani/ Fairy Tales)
  • John Endeman  (Bouke)
  • Karin Blaauwijkel
  • Kenny Rubenis  (Dating for Geeks)
  • Kimberley Geelen   (Geronimo Stilton/ winnaar 2e prijs 2017)
  • Lizzy Koppe-van Pelt
  • Marc Verhaegen(Tekenaar van o.a.: Senne en Sanne/ Stripgeschiedenis van de gitaar/ Suske en Wiske/ De Vliegende Hollander)
  • Mario Boon (o.a.. Doomsday/(kinder)boekillustraties
  • Mark van Herpen
  • Marq van Broekhoven (o.a. Peer de Plintkabouter)
  • Martijn Takke (o.a. Terra Fantasia)
  • Meinder Buynink  (Vindt-ie leuk/Bouke)
  • nDurlie (o.a. graphic novel BenX)
  • Nelleke Haverhals
  • Ralph Dikmans   (o.a. Andersman)
  • Pascal Oost   (scenario’s diverse stripseries)
  • Patty Klein
  • Paul Geerts   Mo, Jade en Plakapong/Suske & Wiske)
  • Pieter Hogenbirk  (o.a. Michiel de Ruyter/Rembrandt/Van Oranje)
  • Piet Voordes   (o.a. Disneystrips/Club van Sinterklaas/Keet/boekillustraties)
  • Renée Rienties   (winnaar 1e prijs 2016)
  • René Bergmans
  • Rob Derks
  • Roelof Wijtsma  (o.a. Arin / Roel Dijkstra)
  • Ron van Riet   (o.a. Robert en Bertram/Studio Vandersteen)
  • Sabrina Kooijmans
  • Saskia Janssen (o.a. werk voor Tina)
  • Shane Brazen (Henk Alferink)
  • Skelte Braaksma   (winnaar 1e prijs 2017)
  • Steve van Bael (Tekenaar van o.a.: Figaro/Iris/Link)
  • Thessa Blijleven (Tekenaar van o.a. SuperKip)
  • Tine Bouwhuis  (o.a. Slag om Arnhem//Kaiser Wilhelm)
  • Tim Artz (Tekenaar o.a. Olivier B. Bommel)
  • Waldo van Gheluwe  (o.a. De Schim)
  • Wilma van den Bosch (Disney/Prinses Aster/diverse boekillustraties) 
  • IJsbrand Oost (o.a. Max Miller)


Onder voorbehoud:

  • Arie van Vliet
  • Ed van der Linden
  • Felix Guérain
  • Gerben den Heeten
  • Jan Steeman
  • Kees de Boer
  • Kees Sparreboom
  • Lucas Steeman
  • Martin Lodewijk
  • Nico Schuurman
  • Robert van der Kroft
  • Romano Molenaar
  • Stephan Timmers
  • Suus Agnes (Suzanne Claessen)

Aanwezig op het Kinderboeken/leesbevordering Plein:
auteurs/illustratoren van kinderboeken

  • Dop en Erwt (tuinieren met kleuters)
  • Tosca Menten (schrijfster)
  • Lizzy Koppe van Pelt (schrijfster)
  • Edith Stultiens (schrijfster en illustraties)
  • Bart en Leonie (schrijvers Brom de Vlieg)
  • Jeanet Beuker (illustraties)
  • Michael Kroegman (schrijver)
  • Kees de Boer (illustraties)
  • Piet Voordes (illustraties)
  • Wilma van den Bosch (illustraties)
  • Pascal Oost (schrijver)

Leesbevordering

  • Reken Op Taal (leesbevordering dyslexie)
  • Bernadeth Arends agenda dyslexie
  • Trijntje Gosker (Pictotaal/leesmethode 'Lezen moet je doen!')